Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Репортажи из улиците на северозапада (Google Street view с ваще коментари)  (Прочетена 5553 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Кула я излезнала идялно

не само, че я излезнала идялно, еми даже са снимале и Жлътата Цуйка къ обикаля по главната и си носи кафенцето

поредното доказателство, че ф таа общинъ са работи

« Последно редактиранье: Март 07, 2013, 04:30:23 от Крокич »
Активен
не я като да немам, ма би шкял

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Re:ратия за дупе.........
« Reply #1 -: Март 07, 2013, 04:10:17 »
Пущих са по селановското шосе и право доле у село. На спирката видох Валето Моновиа и Красу Вешин, Валето обеснява нещо на краси, а Краси са дръжи за кулото си и пази равновесие.
Малко по надоле са запрех на кръчмата бившиа "Линдеман" от където вероятно идеа Краси и Валето, съдейки по стойките дека беа заели, сега вече е магазин "Скът Мизия" ели нещо такова, замина си Бай Ристо Сейнов и засипаа убава кръчмица къде не един и двама са са отчувале и научиле на занаят у неги. Набръже набръже преминах покрай Славка Цоцова, Гакьовата улица и църкавата, че са бех вече едосал и право доле у кметството, бившото училище, гледам на тротоара позната бабичка, дадох с мишока на неги да ги вида по отблизо и гледам Баба, по ени чейлички домашни изленала завалийката и си са препича, па ми стана ено мило... сгодиа си е тава, маните виа, яд ма а че не съ са разодиле у ирскиа край да поснимат, щеше ми са да вида Гошо Лицин, Пеко Котака, Мончо крачоля, ма те, догодина може и до тама да стигнат

:punk: :punk: :punk:

Е те тава а идялно свръшена работа, щом си видел ча Баба си, де че ли си и ти тама на джадето, а... ;)

Да верно сака че си си тама, досеги ми нее било така интересно, що с таа сгодиа съм одил се на места непознати за мене, ма яла вече и по нашиа телевизор  :)

Але баба, на заден план ОУ Александър Невски

Моновеца и Красу Вешин

« Последно редактиранье: Март 07, 2013, 04:48:18 от манечкио Кошер »
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
те тука съм го дрвил вторите седем години у животеца си. ЕСПУ "Кирил и методи". Най улево на првия етаж беше стаичката на бавнозагреващите, още тогива имаше опити за интеграциа, а отгоре на сичко и сичките мангали беа у тава училище пак с таа цел

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Оооооо Кро ,ниа с тебе сме пасли на една и съща ливада-и я съм учил у същата сграда-само ,че у ,,Цеко Тодоров"-VІ основно училище.За бавноразвиващите си прав-верно че беа у таа стаа-до ньеа беше кабинета по рисуванье,ма само ньините джамове беа с решетки ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

jaio

• Гостенин
и Шишенци са види добре
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Малии, и нашия блок видех и на комшията ръняка пред входа  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

sanda

• Гостенин
Абе мола ви са thanks
Де минете да видите у Липен кво става?
Че я съм неграмотна и тава нема се опраа го запала и подкарам!

Па ша рнеча по едно :krkanje: :krkanje:
Активен

apostolicia

• Гостенин
Абе мола ви са thanks
Де минете да видите у Липен кво става?
Че я съм неграмотна и тава нема се опраа го запала и подкарам!

Па ша рнеча по едно :krkanje: :krkanje:

Нема никой на нашта улица. На дедо къщата и се не види, що не са одиле до там, до горната па не са одиле, ама барем са види от пъта. А па на сред село сал един човек и тава оня мининкия на Ицо на Перо Петанков зарежда магазина на Марчето с буса и май баничка набива пред вратата.
Активен

sanda

• Гостенин
Дай снимки да вида па да ми стане мило!

Нищо че се не види кой знаа кво! Я ша затвора очи иша си представа целото село!
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Забелезвате ли че северозапада сере на глобалните стандарти на гугъла - за анонимизиране. Ората са толко уникално облечени и (най-вече) толко носат едни и същи дреи през целата годин че замазваньето на физиономии нищо не помага - сички се познават :smeeeh:
Активен

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Те и Габровница - по главната, кръг по центъра и обратно... мойта къща се не види, ама по-важни са общината:

магазина на братовчеда и по-назаде се види училището:

и разбира се самолета:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
имало я авиацеа , тцтцтцтцт горко му - а сага самолета са не дига

а сага иаме мутрокрацеа , и нема ни авиацеа ни авио ремонти ни авио страителство - ни корабостроителство , ни пътно строителство - сичко я затра и пустиняк
но па иаме логистичен парньор в личето на уса , некви државни секретаре си сцепиа папуците да праат сгоди за чуждоземни фирми да дупчат
« Последно редактиранье: Март 07, 2013, 08:39:10 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
абе я сеги съ загледа така по фнимателно у таа снимка от Перлата на СЗ-па но е се е дно си у неко градче у Америчкио Среден Запад-тъцъ-тцъ-тцъ ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
све едно че нее у Бангалор  :green: малууу, горкро му  :krkanje:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ако търгнат по уличаците кофбоици тъмън
тава я зрителна илузия от фотото на гугала
ютре че ви а снимам същата улица заедно със Цецко барабар да видите че пропорциите не са тиа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 19 запитвания.